Nová soutěž je zde!Info naleznete zde!

,Rodinka" 1.díl

1. dubna 2013 v 20:47 | Lali♥ |  Komixy


Ahoj ,moje jméno je LannaWartengová a co vám o mě mám říct, no mám velkou ale opravdu velkou rodinu. A to tak že mám asi 3 sestry 9 bratrů a ti všichni jsou starší než já a to všichni jsou vdanní a mají děti ,ale já sice je mi 20 ale i tak moji sourozenci se vdávali hodně brzy. Nejvíce z nich mám nejradi sestru Katy ted je jí 30 a je to oje milovaná sestřička, starala se o mně když rodiče zemřeli,ale co teď udělala to mě dost naštvalo!
Mám vlastní byt a 28.5. U mně někdo zazvonil. ,,Haloo Lee" zavolal někdo zdola. A já si uvědomila , že je to Katy. Vyběhla jsem a objímala jsem ji a to jsem viděla malé dítě a chlapa, krásného jako pobrázek , vypadal tak mile. ,,Ahoj, co vy tady děláte?",,Ahoj, Ahoj, no.. víš my jsme přijeli..protože,no protože,nás vihodili z bytu a tak jsem tě přišla poprosit o bydleníí" říkala zdrenlivě.
,,Aha.." řekla jsem lehce zaraženě a Katy mě kned objala. ,,jo a kdo jje tohle? " pošeptala jsem sestře do ucha. ,,Můj manžel,žijem už spolu přes 5 let" usměje se.,,A kolik mu je? " zeptám se. ,,Hele, nech miho" zasměje se sestra,,je mu 25",,Tak totoje Lanna, Lanno Mark"
,,AAhoj" usměju se. ,,Ahoj" usměv mi opětuje.Myslel jsem si že se budu muset ovládnout,ale jak druhý den ráno sestra odešla do práce, pozval mně na snídani, a u té jsme povídali a povídali a pak ze mně omylem vypadlo,,Ale ty jsi tak sexy".Nevěděla jsem co a jak mám dělat, ale on mě chitil zaruku a řekl ,,Ale ty taky" nejdříve jsem si řekla to si děláš srandu? Ale pak jsem si uvědomila,že to myslí vážně. No tak co se divit když se mi podíval do očí a políbil mně.

,AAle" skoro jsem ze sebe nevidala ani slůvko.,,Ale, á vím ale ty se mi tak líbíš" vyhrkl ze sebe Mark. ,,Ahoj lidi" přišla sestra a dívala se co nám je že se na sebe jen tak culíme.,,Haloo" podívá se na nás.,,Ahoj" usměju se ,,Tak co jak bylo v práci?"odpovím a přtom si říkám ,,Sestři omluv mě ale on se mi tak líbí."
Další den ráno jsme spolu byli zase ale už jsme pokročili dál.
Šli jsme do hotelu.. No ale jak jsme sevraceli dali jsme si polibek jako před odchodem zase ž se neuvidíme a to nás uviděla jedna paní a chodou okolností kamarádka Katy.
,,Prosím" řeknem paní ale ta už je nahoře a říká Katy co viděla.,,A sakra" jenom řeknu než se přiřítí Katy.
,,Nech mího manžela byt jasnýýý!!" řekne sestra a dá mi facku,ale to se přiřítí Mark,,Ale já ji miluju" začervená se.,,Ale vždyt jsme tady teprve dva dny" zrudne Katy a vypadá jakoby mi chtěla ustřelit hlavu.,,Hele sice jsme tu dva dny ale líbí se mi" obejme mě Mark jednou rukou.,,Hele zítra odjíždíme co Patriček" vezme dítě do ruk a rozčíleně odpoví.,,Tak dobrou, máš čas do zítřka" odpoví sestra a a pak se otočí na mě ,,A ty, ty už mě neotravuj"
Další den se Mark rozloučí s Katy a zůstává u mě , ikdyž si myslím že to nevydží i tak ho mám hodně ráda a zkusíme to vydržet,ale mrzí mě že jsem sestru stratila ,ale snad ji to přejde ted mám Marka.♥


Příště uvidíte
,,je mi nějak blbě asi budu,budu zvracet"
,,Cože????"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 1. dubna 2013 v 20:55 | Reagovat

píčoo xdddddddddd

2 Łucíí a Lali Łucíí a Lali | E-mail | Web | 1. dubna 2013 v 21:08 | Reagovat

[1]: Zavři tu svou nevymáchanou hubu a vyjadřuj se takhle doma u svý milovaný maminky,když ti nedá přes pusu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama