Nová soutěž je zde!Info naleznete zde!

Být anděl není špatné úvod

11. května 2012 v 16:55 | Lali♥


Čau jmenuju se Amy Larennová je mi 19 let a za pár dní mi bude 20 bydlím v Albakerku i se svou fenečkou April a té jsou 3 roky. Já pracuji jako policejní vyšetřovatelka a mezitím když jsem v práci stará se o Aprilku moje sestra Anet nebo to tak bývalo v mém starém domově v Barcly. Sestra je sice o pár let starší ale stejně jsme nerozlučné kamarádky.A ikdyž si o mě myslíte že jsem hloupá blondýna tak tak to není a doufám že si to o mě v mé nové práci v Albakerku nebudou myslet..

,,ACH" zívla jsem ráno v pět hodin a unaveně jsem se doplížila dolů do kuchině kde už na mě čeklala hladově sedící Aprilka u misky s jídlem. ,,Na" usmála jsem se a nasypala jsem do její misečky žrádlo pro psi. ,,Haf Haf" zaštěkala a kývla hlavou jako že děkuje a já jsem si připravovala snídani ale pořád s hlemýždím tempem.A potom jsem nakrmila i další svoje zvířátka veverku Ally a papouška Dannyho

,,TÚÚ TÚÚ" zatútalo auto které mě vezlo na první pracovní den na policejní stanici.,,Tak já jdu Apri tak se měj" Políbila jsem fenečku na čumáček a nalila jí v richlosti vodu do druhé misky.,,Díky že mi ji pohlídáš" pokynula jsem sestře ale ta na to jako vždy ,,Nemáš zač" a víc nic neřekla byla takový tichý tip.,,TÚÚ TÚÚ " zatútalo auto znovu a nerovozní řidič za volantem si vytáhl noviny jako by měl čekat dálší hodinu.,,Tak čau" zavolám a běží k autu.
V práci
,,Dobrý den omlouvám se za spoždění " přilítnu a málem vyrazím dveře u šéfovi kanceláře. ,,Dobrý den" pozdraví šéf,, klid slečno Learnnová" dopoví. ,,Kdo to je?" zeptá se mladík který stojí vedle šéfa. ,,Já jsem nová..." začne povídat ale přeruší ji šef ,,To je nová policejní vyšetřovatelka. A tohle je Stefan Klestr " ,,Dobrý den" pozdravím muže který se mi zdal tak milý a pěkný.,,Dobrej ,můžete už jít probíráme případ a za chvíli má přijít můj pomocník"řekne a zamyslí se. ,,To je on" vyhrkne šéf nebo li pan Halker. ,,CCO?,, vyhrkne ,,Tahle bllonska?!" vykřikne urážku na mě a já se urazím a řeknu ,,CHH a co vy jste dokonalý? " a odběhnu s brekm ven ale pan Halker utíká za mnou ale nejdříve řekne Stefanovi ,,Ty idiote je to nejlepší detektivka jakou znám" a běží za mnou,,Slečno, moment on to tak nemyslel a jestli si to tolik berete tak mám pro vás překvapení má pro vás nejlepší kadeřnice v okolí vás přebarví a ani to nebude poznat a zítra už můžete vyšetřit ten případ" poví skoro bez nádechu ,,Tak jo" povím a uvnitř se raduju tak mi pan Halker dal slevenku a ať si zajedu domů a poto pro mě pošle auto. Takže jsem jela domů a celou dobu přemýšlela potom jsem sestru poslala domů chvíli jsem si pospala a potom jsem si hrála s pejskem.


,,Tak jo Apri já jdu je tu auto ale můžeš jít se mnou pojď" vezmu ji do náručí, nasedli jsme do auta a jeli jsme a s tou paní která byla velmi příjemná jsme si popovídali a ona mi udělala zrzavé vlasy a my jsme se vrátili domů. ,,Tak co? jak se ti líbím Pril jsem hezčí?" usměju se a ona na to ,,Haf " jako že jasně :D .

Další den ráno
Jako každé ráno požádala jsem sestru dala Prilušce jídlo a vodu ale přijelo jiné auto ve kterém jel Stefan a tvářil se úplně jinak než včera vystoupil z auta a šel směrem ke mě ,,Omlouvám se vám měl jsem špatnou náladu jo a jsem Stefan " řekl a usmál se ,,Já ale vím že jste Stefan ale jako jestli si chcete tikat takže HII já jsem Amy.Ahoj "podala jsem mu ruku a řekla jsem si co když je to ten pravý. ,,Ahoj " usmál se a chytil mě za ruku a vedl mě do auta. ,,Díky " pokinula jsem když mi otevřel dveře od auta.
,,Kam jedeme?" zeptám se Stefana. ,,Jedeme do domupaní helerové zemřela nedávno a máme sehnat nějaké stopy" řekne a ukáže na dům.,,Pojď " otevře mi zase dveře a jdeme do vnitř.,,KRRSKRR" zavrzali staré dveře. ,,Nebojíš se? " zeptá se mě a chití mě za ruku . ,,Už ne " usměje se a najednou se něco ozve ,,OOOO To je romantika" poví nějaký vzdušný hlas. ,,ACH Co to bylo?," zeptá se měStefan a přitiskne se ke mě .

Pokračování příště....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama