Nová soutěž je zde!Info naleznete zde!

Magická maska

10. února 2012 v 17:07 | Lali♥
1.ČÁST
V dávných dobách žila zlá čarodějnice Berta a ta měla největší moc na světě.Hrozila lidem zabitím, když se jí někdo postaví do cesty. Ale po 70 letech když Bertě bylo 378 let narodila se jí zdravá a krásna dceruška jménem Katerina.A proto že se kouzelná moc dědí po generace Berta předala svoji moc Katerině a protože byla stará a lidský věk takového velkého čísla nedosáhne Berta zmizela zaprášilo se a ve svitu měsíce zemřela.A proto malá Katerina zůstala sama bez matky a bez vědomí že má velkou sílu. V městě se lidé začali radovat že Berta už jim dál nebude stěžovat život, avšak se děsili nové hrozby Bertiné dcery Kateriny.
Po 20 letech kdy zrovna bylo Katerině 20 let se pořádal maškarní ples, kde Katerina zjistila co je a co má za moc. Ale protože Katrerina nebyla a ani nechtěla být zlá své moci se zbavila, uzavřela ji do své masky a tu dala do truhly kterou hodila pak do moře a pozbitek života žila s potěšením že už se lidi nebudou muset bát že je někdo zabije...

,,Konec" dopoví maminka pověst kterou malá Candy ráda poslouchala.,,Tak a teď už spát"políbí maminka dívenku na čelo. ,,Dobrou noc" odpoví mamince Candence.

ráno
,,Vstávej"vzbudí maminka Candy polibkem,Dívenka po vzbuzení si promne oči a uvidí mámu jak se na ni usmívá což ji po ránu žvidycky potěší.,,Snídaně"poví maminka a nachystá 11 leté holčičce oblečení,,Oblékni se přijdi na snídani"Dopoví maminka a zavře dveře do pokojíčku.,,Tohle ne, radši.."řekne si sama pro sebe a hlwdá si ve skříni lepší oblečení,,Tohle je dokonalé"vezme si ze skříně kytičkované šaty které si oblékne a dojde za rodiči na snídani,,Dobré ráno, vyspala si se hezky?"zeptá se táta dcerky a pokračuje ve čtení novin.,,Skvěle"odpoví tátovi.,,Na tady máš jídlo"podá maminka Candy lívance.,,Děkuju"poděkuje za jídlo které se jí moc nezdá.,,Tati co tam je tak zajímavého?"zeptá se holčička svého otce, když uvidí jak se zaraženě dívá do novin.,,Poslouchej"poví a začne číst nahlas,,Z vězení poblíž městečka Citymoon utekli čtyři obávaní zlodějové, dávejte si pozor hlavně obyvatelé města Lingroop kde se nejčastěji zdržují a také jezdí v černém Porshi kdyby jste je viděli zavolejte na policii." dočte a dívá se na rodinu. ,,Candy dávej si pozor"řekne ustaraně máma. ,,Mami neboj se, a taky jediný kdo tady v Lingroop má černé Porshe je pan Lidersun, a tomu je pokud vím 82 let"řekne s úsměvem Candence.,,Neděl si legraci je to vážné."dopoví vážným hlasem maminka.,,CRR CRRR" zazvoní zvonek u dveří. ,,Půjdu otevřít" řekne máma a běží ke dveřím otevřít.,,Ruce vzhůru nebo střelím!!"vstoupí do domu tři muži v maskách..


Pokračování příště..
Příště:
,,Co se děje?" zeptá se Candy.
,,Takže teď nám dejte prachy nebo ji zabiju" Řekne jeden ze zlodějů a vezme Candyninu matku a přiloží k její hlavě pistoli.
,,Takže zítra přijdtě v 18:00 na hřbitov u Marokyna a vemte 50 000 sebou jinak je po vaší ženušce" ďábelsky se usměje lump když odchází ze dveří jejich domu...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Łucíí Łucíí | E-mail | Web | 10. února 2012 v 20:05 | Reagovat

super příběh,těším se na další ;) jen tam nemusíš pořad dávat sloveso říkat dopoví poví,někdy je jednoznačná situace kdy čtenář spontáně ví komu to říká.(já vim já umim radit a když něco udělám....HRŮZA :D )

2 Łucíí Łucíí | E-mail | Web | 10. února 2012 v 20:06 | Reagovat

[1]: jinak si udělala hezkej layout :)

3 Lali♥ Lali♥ | Web | 11. února 2012 v 8:51 | Reagovat

[1]: Jo díky za radu :D

[2]: Děkuju :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama